صفحه اصلی / خبر ها

سازمان استاندارد ایران قانونمند، دقیق و اعتماد زاست

مدیرعامل جدید شرکت نستله درایران در دیدار با رییس سازمان ملی استاندارد ایران، از تلاش این سازمان برای رعایت کیفیت وایمنی مواد غذایی تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی استاندارد ، نیره پیروزبخت در این دیدار،  رویکرد این تولید کننده در بومی سازی تولید و استفاده از منابع داخلی درایران را مثبت ارزیابی کرد و گفت: بهره گیری از مواد اولیه و نیروی انسانی بومی باید مورد توجه شرکتهای تولیدی قرار گیرد. 
رییس سازمان ملی استاندارد ایران رعایت استانداردهای حلال را از نکات مورد توجه سازمان ملی استاندارد دانست و تصریح کرد:  نشان حلال اعطایی سازمان ملی استاندارد ظرفیت بسیاری خوبی را برای صادرات ایجاد می کند .
پیروزبخت، همچنین جایگاه ایران در سازمان بین المللی استاندارد و کسب ریاست کمیته سیاستگذاری  کشورهای درحال توسعه و همچنین کسب جایگاه ریاست گروه ارزیابی انطباق سمیک را از دستاوردهای سازمان ملی استاندارد ایران برشمرد  و افزود: سازمان ملی استاندارد ایران آمادگی مشاوره به تولید کنندگان و صنعتگران به منظور افزایش سطح کیفی تولیدات را دارد. 
همچنین راجر فرای، مدیر عامل جدید نستله دراین دیدار با ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده درباره ایمنی و کیفیت دراین شرکت، از قانونمندی و دقت عمل سازمان ملی استاندارد در تولید مواد غذایی قدردانی کرد.
وی با ابراز خرسندی از همراهی سازمان استاندارد با تولیدکنندگان برای ارائه محصولی با کیفیت جهانی گفت: نشان استاندارد موجب اعتماد و اطمینان بخشی برای تولید کنندگان است .
راجری فرای  دراین دیدار که با رعایت پروتکلهای کامل بهداشتی و فاصله اجتماعی برگزار شد ضمن ارائه گزارش کاملی از تولید مواد غذایی در نستله حضورحداکثری بانوان  در خطوط تولید  را از افتخارات این شرکت دانست . 
راجر فرای  با اشاره به شرایط دنیا و ایران در مواجهه با ویروس کووید 19 گفت : دراین شرکت به مقوله ایمنی توجه زیادی صورت می گیرد و در مدت 283 روزی که از ورود کرونا به ایران می گذرد ستادی برای مقابله با آن در نستله تشکیل شده و درچندین نوبت کارکنان و فرایند تولید را محافظت می نمایند.
مدیرعامل نستله همچنین به کمک های انسان دوستانه این شرکت درایران اشاره کردو گفت : کمک های نقدی و غیرنقدی به بیماران درنقاط مختلف ایران از اقدامات انسان دوستانه نستله درایران است.
مدیر عامل نستله همچنین با اشاره به جایگاه بین المللی سازمان ملی استاندارد ایران گفت : این شرکت آمادگی لازم برای برگزاری دوره های آموزشی در زمینه های مختلف را دارد .

 

سایر تصاویر:


منبع خبری: سازمان ملی استاندارد